Obchodní podmínky

Prodávající dodá zboží na základě objednávky z internetových stránek www.kovarovapizza.cz nebo na základě telefonické objednávky. Prodávající nenese odpovědnost za výběr a množství zboží, které provedl kupující.

Provozovatel:
Prokas Nova s.r.o.
Truhlářská 710/2A
719 00 Ostrava - Kunčice
IČ 25883844
DIČ CZ25883844


PŘEDMĚT ČINNOSTI
Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz hotových jídel a potravinářského zboží do obydlených částí měst a blízkého okolí.

OTEVÍRACÍ DOBA
Telefonické a on-line objednávky se přijímají pouze v otevírací době a to maximálně do 15-ti minut před stanoveným časem ukončení provozu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, popř. IČO, DIČ atd.), která nám byla sdělena během telefonické objednávky jsou společností Prokas Nova, s. r. o. - považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Společnost Prokas Nova, s. r. o., údaje o zákaznících nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (řidiči apod.) a to pouze v nutném rozsahu.

PLATEBNÍ PODMÍNKY
Za produkty a služby je možno platit v hotovosti, gastrostravenkami (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner),nebo bankovním převodem v případě uskutečnění objednávky na www.fajna-pizza.cz, popřípadě přes smluvní partnery. Kovářova pizza Ostrava si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Pokud odebíráte více surovin, než přidáváte, tak výsledná celková cena za produkt nemůže být menší, než výchozí cena pizzy nebo jídla. Rozvozci (doručovatelé produktů) z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1000,- Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). 

Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH a obalu.

GP WEBPAY
Přijímáme nejrozšířenější platební karty MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron a V PAY. Nová služba je určena jak pro CZ zákazníky nakupující v CZK, tak i pro zahraniční, kteří nakupují v EUR. Obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a pokud 3-D Secure standard podporuje i vydavatelská banka, dochází k ověření držitele karty (autentifikaci) během internetové transakce (autorizace).

To že máte podporovaný typ karty, ještě nezaručuje možnost platby po internetu!Platbu po internetu musí podporovat také Vaše banka. Pokud si nejste jisti, pak před prvním použitím své karty pro platbu po internetu se informujte ve své bance.

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato metodika se týka plateb kartou. (GoPay)

DODACÍ PODMÍNKY
Veškeré přijaté objednávky jsou jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího závazné. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající si vyhrazuje právo, že některý doplňkový sortiment může být dočasně vyprodán v těchto případech Vám bude nabídnuta jiná alternativa. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu.

Prodávající se zavazuje objednané zboží doručit na adresu uvedenou v objednávce v co nejkratším možném termínu. Jídla jsou určena k rychlé spotřebě.

Hmotnosti u jídel jsou uvedeny v syrovém stavu.

Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

REKLAMACE
Kovářova Pizza Ostrava doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna zboží. Nové zboží bude dodáno v co nejkratším termínu. Zboží lze reklamovat pouze v den, kdy bylo zakoupeno. Na reklamované objednávky z předchozích dní nelze brát zřetel.

Z hlediska nabízeného sortimentu služeb není možné od smlouvy odstoupit.